Zadzwoń

+48 604 237 194

Łącznie produktów: 48

Kotły z podajnikiem 5 klasy

Dlaczego piece z podajnikiem 5 klasy?

Nasza firma posiada w swojej ofercie ekologiczne i niezawodne kotły 5 klasy, które przeszły rygorystyczne badania emisji spalin oraz otrzymały certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012 oraz Ekoprojektu / Ekodesign. Szeroka gama produktów pozwala na wybór kotłów CO 5 klasy, zaczynając od sterownika kończąc na palniku. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno piece na biomasę (pellet) jak i paliwa stałe (ekogroszek). Wszystkie ekologiczne kotły 5 klasy to produkty certyfikowane, o potwierdzonych przez uznane jednostki badawcze poziomach emisji spalin, wydajności pracy oraz niezawodności.

Kotły 5 klasy, produkowane są z najwyższej jakości materiałów, przez doświadczony personel oraz pod ciągłą kontrolą jakości pozwalają na długotrwałe użytkowanie oraz niezawodność. Kotły firmy „BIAŁEK” posiadają wiele połączeń giętych, kosztem połączeń spawanych. Zwiększa to szczelność pieca grzewczego oraz zmniejsza ryzyko awarii.

W kategorii kotłów CO 5 klasy znajdą Państwo urządzenia najwyższej jakości na polskim rynku. Firma Kotły Białek opracowała konstrukcję pieca, który swoimi parametrami spełnia najbardziej wymagające, europejskie normy emisji spalin. Decydując się na kocioł 5 klasy ECODESIGN zyskują Państwo urządzenie wysokowydajne, które spala efektywnie i oszczędnie, minimalizując przy tym szkody dla środowiska i zdrowia ludzkiego. Kotły grzewcze 5 klasy to najbardziej ekonomiczne i bezawaryjne aplikacje, jakie mogą Państwo zainstalować w swoich kotłowniach. Niewielkie ilości generowanego popiołu sprawiają, że piece z podajnikiem są czyste i wdzięczne w eksploatacji.

Jako producent i dystrybutor kotłów CO 5 klasy, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę urządzeń w przedziale mocy od 10 do 50 kW. Dzięki zautomatyzowanemu, prawie całkowicie samodzielnemu systemowi grzewczemu, domownicy nie muszą martwić się o dozowanie paliwa lub regulację kotła. Wszystko sterowane jest elektronicznie, w sposób komfortowy i czysty. Zoptymalizowany proces podawania paliwa do pieca to gwarancja oszczędności opału, a zatem z korzyścią dla domowego portfela.

Kotły z podajnikiem stały się bestsellerem ostatnich lat. Wygoda, idąca w parze z niezawodnością, stawia piece z podajnikiem na pierwszym miejscu, ponad tanimi urządzeniami zasypowymi. Warto zaznaczyć, że kotły 5 klasy z podajnikiem już za kilka lat będą jedynymi urządzeniami dostępnymi na europejskim rynku, a stosowanie pieców o gorszych poziomach emisji spalin będzie zabronione. A zatem to najlepszy moment na inwestycje w oszczędny, jakościowy kocioł CO, który na najbliższe dekady będzie odpowiadał krajowym i unijnym normom.

Kotły Białek to znak jakości, ceniony od lat przez polskich konsumentów. Nasze kotły CO 5 klasy mają wysoką sprawność cieplną, wielofunkcyjny sterownik, duży zasobnik na opał, są niezawodne oraz mają przyjemny, estetyczny design. Produkty firmy Kotły Białek mają wszystkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają zakwalifikować urządzenia do kotłów 5 klasy według aktualnych norm. Na wszystkie piece grzewcze z tej kategorii otrzymują Państwo od nas aż 5 lat gwarancji!