Zadzwoń

+48 604 237 194

Piece i Kotły CO Gizałki. 5 klasy na ekogroszek i pellet - Białek

Piece i Kotły CO Gizałki
5 klasy na ekogroszek i pellet

Firma Ślusarstwo Produkcyjno - Usługowe "BIAŁEK" to producent wysokiej jakości kotłów 5 klasy do centralnego ogrzewania oraz akcesoriów do nich. Sukces naszych produktów opieramy na trzydziestoletnim doświadczeniu w branży, które pozwoliło nam na testowanie i ciągłe udoskonalenie kotłów co w trosce o ich najwyższą jakość i wydajność.

Wszystkie nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012 oraz Ekoprojektu / Ekodesignu. Udoskonalając proces powstania i wprowadzając coraz to nowsze technologie produkujemy kotły 5 klasy na światowym poziomie pod względem wydajności i jakości, spełniając wszystkie wymagane normy.

Nasze przedsiębiorstwo tworzy produkty przyjazne dla środowiska – posiadamy atesty ekologiczne, zapewniając klientom nie tylko poczucie ciepła i bezpieczeństwa ale i kształtując świadomość dbania o środowisko naturalne. Celem naszej pracy jest pełne zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by kotły do ogrzewania centralnego przez nas produkowane spełniały najwyższe standardy – zarówno, jeśli chodzi o jakość materiałów, z których zostały wykonane, przez proces obsługi, na wydajności płynącej z ich efektywnej pracy kończąc.

ZALETY KOTŁÓW C.O GIZAŁKI

Dlaczego warto
z Nami pracować

Bezpłatne doradztwo i konsultacje.

Produkcją kotłów zajmujemy się od 1998 r. Dostarczamy najlepsze kotły w okolicy Gizałek.

Najtańsze źródło ciepła dla Twojego domu.

Optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym. W pełni ekonomiczne rozwiązanie.

Ekologiczne i wydajne energetycznie piece.

Wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom. 5 lat gwarancji.

Tylko certyfikowane kotły 5 klasy.

Wszystkie nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012

INFOLINIA W GIZAŁKACH

Kontakt z Naszym
specjalistą w Gizałkach

telefon
62 741-92-67

Pn.: - Pt.: 7:00 - 17:00
Sb.: 8:00 - 11:00

Montaż kotłów wykonujemy
w całym regionie


• Kalisz • Ostrów Wlkp • Pleszew • Jarocin • Gizałki • Krotoszyn • Ostrzeszów
23kw.jpg
skam-eko-5-27-kw-5-klasa-ecodesign.jpg
kociol-klaster-5-p-12-kw-pellet-.jpg
kociol-klaster-5-23-kw-5-klasa-ecodesign
kociol-klaster-5-100-kw-5-klasa-ecodesig
kociol-klaster-5-150-kw-5-klasa-ecodesig

Kotły CO 5 klasy z podajnikiem - na ekogroszek i pellet

Oferta kotłów CO oparta została na urządzeniach spełniających najbardziej wygórowane wymagania jakościowe, jakie stawia przed producentami norma  PN EN 303-5:2012 oraz ECODESIGN. Znajdą tu Państwo między innymi kotły CO miałowe, kotły CO na ekogroszek, jak również kotły na biomasę oraz specjalną ofertę kotłów przemysłowych. Oferujemy certyfikowane piece grzewcze o mocy od 10 kW do 200 kW. Nasze urządzenia wyróżnia innowacyjna technologia produkcji, ukierunkowana na możliwie najwyższą sprawność spalania, sięgającą nawet do 90%. Aby zachować najwyższy poziom szczelności, bezpieczeństwa i bezawaryjności, zastosowano w większości połączenia gięte, zamiast połączeń spawanych.

Kotły 5 klasy są aktualnie upatrywane przez ustawodawców jako jeden z głównych czynników naprawczych dla katastrofalnego stanu powietrza w Polsce. Firma „Białek” także chce mieć swój wkład w poprawę jakości środowiska naturalnego, dlatego oferujemy klientom kotły CO 5 klasy na trakcyjnych warunkach handlowych, by zachęcić do wymiany starych pieców zasypowych możliwie największą grupę użytkowników.

Kotły CO Gizałki

Wśród wielu zalet kotłów CO 5 klasy wymienia się przede wszystkim niską emisyjność. W przypadku pieców grzewczych marki „Białek” nie ograniczamy się wyłącznie do teorii – wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikat wydany przez respektowaną jednostkę badawczą. Dzięki temu Klienci, którzy decydują się na wymianę urządzenia na ekologiczny kocioł 5 klasy mają gwarancję, że pracuje on emitując niewielkie ilości szkodliwych produktów spalania.

Kotły 5 klasy są rozwiązaniem ekonomicznym. Ich wielką zaletą jest bardzo wysoka sprawność spalania opału, niska awaryjność i koszty eksploatacyjne. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi pracy, kotły grzewcze 5 generacji pracują bez potrzeby doglądania do tygodnia. Sterownik i podajnik pozwalają na optymalne dozowanie opału o wysokiej czystości i kaloryczności. W skali roku tak wydajny system centralnego ogrzewania przynosi spore oszczędności dla gospodarstwa domowego. Spalany opał generuje niewielkie ilości popiołów, przez co potrzeba czyszczenia kotła CO jest rzadsza. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym mobilnym działem technicznym – wspólnie znajdziemy najlepszy kocioł centralnego ogrzewania dla Państwa domu.