Zadzwoń

+48 604 237 194

Piece i Kotły CO Krotoszy. 5 klasy na ekogroszek i pellet - Białek

Piece i Kotły CO Krotoszyn
5 klasy na ekogroszek i pellet

Firma Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe "BIAŁEK" jest producentem spełniających najwyższe europejskie normy kotłów co, służących do skutecznego ogrzewania pomieszczeń. Na czym polega sukces przedsiębiorstwa? Za jego podstawę należy uważać ponad trzydziestoletnie doświadczenie, pozwalające na przestrzeni lat testować nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania centralnego oraz udoskonalać tworzone produkty tak, by klienci firmy mogli cieszyć się coraz to nowymi, bardziej wydajnymi kotłami co, zapewniającymi swoim użytkownikom ciepło i poczucie bezpieczeństwa, płynące z ich optymalnego działania.

Nowoczesne technologie, światowy poziom oraz spełnianie wszystkich, obowiązujących, europejskich norm PN EN 303-5:2012, a także Ekoprojektu/Ekodesignu sprawiają, że kotły co, tworzone przez Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe "BIAŁEK" osiągają najwyższy, światowy poziom oraz są bezpieczne dla miejsc, w których się znajdują, ich użytkowników oraz środowiska naturalnego.

Celem naszej firmy jest produkcja kotłów co oraz akcesoriów do nich przyjaznych środowisku, spełniających wszystkie normy oraz niezbędne atesty ekologiczne, kształtujące w użytkownikach świadomość ekologiczną oraz dając poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, by kotły do ogrzewania centralnego naszej produkcji spełniały najwyższe standardy – zarówno jeśli chodzi o jakość materiałów, z których zostały wykonane, jak i o intuicyjny proces ich obsługi.

ZALETY KOTŁÓW C.O KROTOSZYN

Dlaczego warto
z Nami pracować

Bezpłatne doradztwo i konsultacje.

Produkcją kotłów zajmujemy się od 1998 r. Dostarczamy najlepsze kotły w okolicy Krotoszyna.

Najtańsze źródło ciepła dla Twojego domu.

Optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym. W pełni ekonomiczne rozwiązanie.

Ekologiczne i wydajne energetycznie piece.

Wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom. 5 lat gwarancji.

Tylko certyfikowane kotły 5 klasy.

Wszystkie nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012

INFOLINIA W KROTOSZYNIE

Kontakt z Naszym
specjalistą w Krotoszynie

telefon
62 741-92-67

Pn.: - Pt.: 7:00 - 17:00
Sb.: 8:00 - 11:00

Montaż kotłów wykonujemy
w całym regionie


• Kalisz • Ostrów Wlkp • Pleszew • Jarocin • Gizałki • Krotoszyn • Ostrzeszów
23kw.jpg
skam-eko-5-27-kw-5-klasa-ecodesign.jpg
kociol-klaster-5-p-12-kw-pellet-.jpg
kociol-klaster-5-23-kw-5-klasa-ecodesign
kociol-klaster-5-100-kw-5-klasa-ecodesig
kociol-klaster-5-150-kw-5-klasa-ecodesig

Kotły CO 5 klasy z podajnikiem - na ekogroszek i pellet

Sprawdź zalety kotłów co, produkowanych przez naszą firmę k. Krotoszyna:

  • sterowniki wbudowane w piece do ogrzewania centralnego, produkowane przez naszą firmę pozwalają regulować procesy zachodzące wewnątrz urządzenia, a co za tym idzie osiągają wysoką wydajność
  • maksymalna automatyzacja procesów
  • ekonomiczne spalanie dzięki regulacji procesu grzewczego
  • spełnienie europejskich norm w zakresie emisji spalin
  • pełna certyfikacja każdego kotła co
  • pięcioletnia gwarancja wraz z obsługą po sprzedażową
  • unikatowy, stylowy design

Kotły CO Krotoszyn

Piece co są doskonałym wyborem do codziennej eksploatacji – dzięki specjalnemu sterownikowi wbudowanemu w ich wnętrze każdy kocioł co osiąga najwyższą sprawność cieplną. Nasza firma swoim klientom gwarantuje wysoką jakość produktów przy zachowaniu cen adekwatnych do nich. Wszystkie kotły do ogrzewania centralnego, wyprodukowane w naszym przedsiębiorstwie posiadają pięcioletnią gwarancję, a już od pierwszego kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem możecie liczyć Państwo na profesjonalne doradztwo. Doświadczeni sprzedawcy pomogą w doborze odpowiedniego kotła co oraz akcesoriów do nich.

Kupując kocioł do ogrzewania centralnego w naszej firmie zyskują Państwo czas przeznaczony na transport produktu – swoim klientom oferujemy asortyment dostępny przez 24 godziny na dobę z dostawą na terenie całego kraju.

Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe "BIAŁEK" umożliwia swoim klientom nabycie wymiennych części do kotłów co – w ofercie naszej firmy znajdują się między innymi sterowniki, podajniki, a także systemy kominowe oraz niezbędne w procesie spalania materiały eksploatacyjne. Zarówno proponowane przez nas kotły co, jak i kotły miałowe, piece na ekogroszek oraz kotły peletowe odpowiadają europejskim normom emisji spalin, w pracownicy naszego przedsiębiorstwa dokładają wszelkich starań, by każdy klient mógł dokonać trafnego wyboru, będąc usatysfakcjonowanym z optymalnego i ekonomicznego produktu.