Zadzwoń

+48 604 237 194

Piece i Kotły CO Ostrzeszów. 5 klasy na ekogroszek i pellet - Białek

Piece i Kotły CO Ostrzeszów
5 klasy na ekogroszek i pellet

Firma „Białek” łączy w sobie ponad dwudziestoletnią tradycję produkowania kotłów centralnego ogrzewania z innowacyjną myślą techniczną. Każdego roku z pasją i zaangażowaniem udoskonalamy technologię urządzeń grzewczych, a naszą motywacją jest zadowolenie klienta i troska o środowisko naturalne. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo kotły CO, które spełniają najostrzejsze normy jakościowe pod kątem emisji zanieczyszczeń. Nasz zakład produkcyjny został w całości przystosowany do wytwarzania ekologicznych kotłów grzewczych.

Gwarantujemy krótki termin oczekiwania na piece do centralnego ogrzewania. Doświadczony zespół firmy „Białek” zapewnia klientom dostawę, fachowy montaż i obsługę serwisową. Dzięki rozbudowanemu systemowi dystrybucji kotłów CO, wyróżniamy się jednymi z najniższych cen na rynku, a także oferujemy zakupy w systemie ratalnym.

ZALETY KOTŁÓW C.O OSTRZESZÓW

Dlaczego warto
z Nami pracować

Bezpłatne doradztwo i konsultacje.

Produkcją kotłów zajmujemy się od 1998 r. Dostarczamy najlepsze kotły w okolicy Ostrzeszowa.

Najtańsze źródło ciepła dla Twojego domu.

Optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym. W pełni ekonomiczne rozwiązanie.

Ekologiczne i wydajne energetycznie piece.

Wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom. 5 lat gwarancji.

Tylko certyfikowane kotły 5 klasy.

Wszystkie nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012

INFOLINIA W OSTRZESZOWIE

Kontakt z Naszym
specjalistą w Ostrzeszowie

telefon
62 741-92-67

Pn.: - Pt.: 7:00 - 17:00
Sb.: 8:00 - 11:00

Montaż kotłów wykonujemy
w całym regionie


• Kalisz • Ostrów Wlkp • Pleszew • Jarocin • Gizałki • Krotoszyn • Ostrzeszów
23kw.jpg
skam-eko-5-27-kw-5-klasa-ecodesign.jpg
kociol-klaster-5-p-12-kw-pellet-.jpg
kociol-klaster-5-23-kw-5-klasa-ecodesign
kociol-klaster-5-100-kw-5-klasa-ecodesig
kociol-klaster-5-150-kw-5-klasa-ecodesig

Kotły CO 5 klasy z podajnikiem - na ekogroszek i pellet

Piece CO to istotny element systemów centralnego ogrzewania w większości polskich gospodarstw domowych. W firmie „Białek” zawsze idziemy z duchem czasu i mamy innowacyjne spojrzenie na rynek kotlarski. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kotły na biomasę (pellet) oraz kotły CO na ekogroszek z podajnikiem oraz kotły przemysłowe. Piece 5 klasy to urządzenia spełniające najbardziej wygórowane normy emisyjne (PN EN 303-5:2012) oraz zapisy tzw. EKODESIGN.

Co nas wyróżnia? Technologia produkcji kotłów CO została dopracowana przy założeniu maksymalnej efektywności pracy kotła. Większość połączeń, zastosowanych w naszych urządzeniach, to połączenia gięte, a nie spawane. Dzięki temu piece CO są zawsze szczelne i mało awaryjne. Wysoka efektywność spalania pozostawia niewielką ilość popiołów, dlatego nasze kotły klasy 5 są czyste i wdzięczne w eksploatacji. Wybierając kotły z podajnikiem zapewniają sobie Państwo niemal w całości automatyczną pracę urządzenia, z nieprzerwanym ogrzewaniem na jednym zasypie zasobnika nawet do tygodnia! Oferta uwzględnia piece CO w przedziale mocy od 10 do 200 kW.

Kotły CO Ostrzeszów

Ogrzewając swoje domostwo zawsze emitujemy szkodliwe produkty spalania do atmosfery. Tylko od nas zależy, czy ślad, jaki pozostawimy po sobie w środowisku, będzie znikomy, czy też realnie zaszkodzi naturze i zdrowiu ludzi. Wraz ze zmianami przepisów unijnych oraz standardów na rynku kotlarskim, firma „Białek” oparła swoją ofertę na piecach 5 klasy, które cechują się bardzo niską emisją szkodliwych produktów spalania. Urządzenia te wyposażone są w podajnik oraz sterownik, dzięki czemu wykorzystanie opału jest możliwie najbardziej ekonomiczne. Oferowane przez nas kotły CO posiadają certyfikaty jakości, wydane przez uznane jednostki badawcze, które potwierdzają osiągnięcie niskich poziomów emisji w oparciu o europejskie normy.

Kotły 5 klasy to urządzenia zautomatyzowane, dostosowane gabarytami oraz designem do łatwego i estetycznego montażu w każdej kotłowni. Dzięki niskiemu zużyciu opału, bardzo wysokiej wydajności przy produkcji ciepła, oraz niskiej awaryjności, kotły z podajnikiem 5 klasy uznawane są za urządzenia nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne. Dziś warto inwestować w rozwiązania innowacyjne, bezpieczne dla środowiska i gwarantujące wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.