Zadzwoń

+48 604 237 194

Wędzarnie ogrodowe producent Kotly-Bialek.pl

Rozważasz zakup wędzarni ogrodowej? Jesteśmy jednym z wiodących producentów wędzarni ogrodowych w Wielkopolsce.

Nasz zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra ślusarzy oraz stolarzy, gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Wszystkie Nasze wędzarnie dostępne są m.in w sprzedaży internetowej w naszym sklepie: Wędzarnia ogrodowe MetGard.pl.

Przygotowywanie wyjątkowych potraw w zaciszu własnego ogrodu, jeszcze nigdy nie było tak proste i satysfakcjonujące. Smaczne wyroby bez konserwantów – zacznij przygotowywać je od teraz z wędzarniami ogrodowymi marki Białek!

Naszą firmę buduje doświadczenie, nowatorskie spojrzenie na proces produkcji wędzarni oraz nastawienie na potrzeby klienta. Przez lata udoskonalaliśmy naszą technologię, używając najwyższej jakości blachy oraz betonu. Nasze wędzarnie mogą posiadać palenisko bezpośrednio pod komorą wędzenia lub w pewnej odległości od niej, z połączeniem za pomocą rury ze stalowej blachy.

 

Doświadczony producent wędzarni ogrodowych


Zaletą naszych wędzarni ogrodowych jest trwałość, kompaktowa budowa, oraz konkurencyjna cena. Wszystkie połączenia oraz wykończenie powierzchni zewnętrznych jest przez nas wykonywane z precyzją i dbałością o estetykę – bez trudu wkomponujesz każdą Naszą wędzarnię w aranżację swojego ogrodu!

Wędzarnia ogrodowa naszej produkcji, oprócz paleniska oraz komory wędzarniczej, posiada także deflektor, który rozprasza dym i gwarantuje równomierne wędzenie. Wygodny termometr umożliwi odczytanie temperatury, a przepustnica pomoże w regulacji strumienia powietrza, jaki doprowadzimy do procesu wędzenia.

Ilość dymu w komorze wędzarniczej jest regulowana za pomocą szybry. Wędzarnia posiada wymiary oraz wagę, która umożliwia jej swobodne przenoszenie po ogrodzie. Posłużą do tego także wygodne rączki na bokach. Klamki do otwierania drzwiczek komory wędzarniczej wykonane są z materiału odpornego na wysokie temperatury.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do samych wędzarni. Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do całej gamy produktów, związanych z tą wspaniałą sztuką kulinarną! W tym celu zachęcamy do zapoznania się z serią haków do wędzenia, rusztami, sztućcami o specjalnym przeznaczeniu, a także zestawami do grillowania. Dla osób raczkujących w temacie wędzenia, posiadamy serię podręczników, która wprowadzi w tajniki sztuki wędzenia potraw!

 

Wędzarnie ogrodowe

Producent wędzarni ogrodowych

Kotły-Białek.pl