Zadzwoń

+48 604 237 194

Piece i Kotły CO Jarocin. 5 klasy na ekogroszek i pellet - Białek

Piece i Kotły CO Jarocin
5 klasy na ekogroszek i pellet

Już od kilku dekad zespół firmy „Białek” pracuje nad tym, by Państwa domy były ogrzewane kotłami CO, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort użytkowania, oszczędności oraz niską szkodliwość dla atmosfery. Oferta sklepu internetowego zawiera innowacyjne kotły 5 klasy – urządzenia grzewcze, które zapewniają najlepsze parametry pracy oraz najniższą emisyjność na rynku kotlarskim. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie piece CO posiadały certyfikaty, potwierdzające spełnienie najbardziej restrykcyjnych wymagań emisyjnych, jakie stawia przed nami Unia Europejska.

Zakład produkcyjny „Białek” zlokalizowany jest w Pleszewie. Wciąż rozwijająca się technologia produkcji, najwyższej jakości materiały oraz doświadczony zespół specjalistów, pozwolił nam przystosować się do produkcji najwyższej jakości ekologicznych kotłów CO 5 klasy. Z myślą o naszych klientach działamy kompleksowo: nie tylko produkujemy piece grzewcze, ale także dostarczamy je, montujemy i serwisujemy na terenie całej Polski. Dzięki bezpośredniemu kanałowi sprzedaży ceny kotłów 5 klasy marki „Białek” są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a nasi klienci mogą liczyć również na opcję zakupów w systemach ratalnych.

ZALETY KOTŁÓW C.O JAROCIN

Dlaczego warto
z Nami pracować

Bezpłatne doradztwo i konsultacje.

Produkcją kotłów zajmujemy się od 1998 r. Dostarczamy najlepsze kotły w okolicy Jarocina.

Najtańsze źródło ciepła dla Twojego domu.

Optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym. W pełni ekonomiczne rozwiązanie.

Ekologiczne i wydajne energetycznie piece.

Wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom. 5 lat gwarancji.

Tylko certyfikowane kotły 5 klasy.

Wszystkie nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012

INFOLINIA W JAROCINIE

Kontakt z Naszym
specjalistą w Jarocinie

telefon
62 741-92-67

Pn.: - Pt.: 7:00 - 17:00
Sb.: 8:00 - 11:00

Montaż kotłów wykonujemy
w całym regionie


• Kalisz • Ostrów Wlkp • Pleszew • Jarocin • Gizałki • Krotoszyn • Ostrzeszów
23kw.jpg
skam-eko-5-27-kw-5-klasa-ecodesign.jpg
kociol-klaster-5-p-12-kw-pellet-.jpg
kociol-klaster-5-23-kw-5-klasa-ecodesign
kociol-klaster-5-100-kw-5-klasa-ecodesig
kociol-klaster-5-150-kw-5-klasa-ecodesig

Kotły CO 5 klasy z podajnikiem - na ekogroszek i pellet

Piece 5 klasy naszej produkcji to urządzenia spełniające aktualne normy emisyjne (PN EN 303-5:2012) oraz zapisy tzw. EKODESIGN. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii, ukierunkowanej na maksymalną efektywność pracy kotła CO. Zautomatyzowany system pracy jest możliwy dzięki sterownikowi, podajnikowi i zasobnikowi, te trzy podstawowe elementy zapewniają samodzielne dozowanie opału w sposób oszczędny. Kotły 5 klasy z naszej ofert wykonane są prawie w całości z wykorzystaniem połączeń giętych, w miejsce połączeń spawanych. To gwarancja szczelności i bardzo niskiej awaryjności urządzeń! Cechuje je ponadto niewielka produkcja popiołów – kotły 5 klasy spalają możliwie najefektywniej, dzięki czemu są nie tylko oszczędne i czyste w eksploatacji, ale także znacznie mniej szkodliwe dla środowiska.

W ofercie kotłów CO firmy „Białek” znajdą Państwo zarówno kotły na biomasę, jak i kotły na paliwo stałe – czyli popularne kotły 5 klasy z podajnikiem, gdzie opałem jest wysokokaloryczny ekogroszek. Urządzenia te posiadają zakres mocy w przedziale od 10 do 200 kW. Dla każdego Klienta naszego sklepu internetowego oferujemy pomoc techniczną – dobór kotłów 5 klasy do zapotrzebowania na ciepło gospodarstwa domowego.

Kotły CO Jarocin

Wraz z rokiem 2020 na rynku kotlarskim dostępne będą wyłącznie urządzenia, które kwalifikowane są jako kotły klasy 5. Wymiana starego kotła zasypowego, który, jak szacują eksperci, jest piecem CO na wyposażeniu około 80% gospodarstw domowych w Polsce, jest nieunikniona. Tylko kotły 5 klasy posiadające certyfikat jakości, są gwarancją efektywnej pracy oraz niskiej emisji zanieczyszczeń. Urządzenia grzewcze w tej technologii spalają opał ze sprawnością bliską 90%! Połączenie bardzo oszczędnej i wysoce wydajnej pracy oraz niskiej awaryjności, to gwarancja dużych oszczędności dla domowego budżetu. Kotły 5 klasy są także wdzięczne w eksploatacji, ze względu na czystą oraz prawie w całości automatyczną pracę. Kotły na ekogroszek z podajnikiem potrafią pracować na pełnym zasobniku nawet do tygodnia, bez potrzeby doglądania i dosypywania opału.