Zadzwoń

+48 604 237 194

Piece i Kotły CO Ostrów Wlkp. 5 klasy na ekogroszek i pellet - Białek

Piece i Kotły CO Ostrów Wlkp
5 klasy na ekogroszek i pellet

Poznaj Ślusarstwo Produkcjno-Usługowe "BIAŁEK" – producenta wysokiej jakości kotłów piątej klasy. Oprócz kotłów do ogrzewania centralnego sukces firmy opiera się na tworzeniu akcesoriów do kotłów co. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży związanej z ogrzewaniem pozwoliło naszemu przedsiębiorstwu testować i udoskonalać produkty tak, by nasi klienci mogli cieszyć się jak najlepszą ich wydajnością, a co za tym idzie ciepłem ogrzewanych wnętrz.

Kotły co, produkowane przez naszą firmę posiadają certyfikat 5 klasy normy PN EN 303-5:2012 oraz Ekoprojektu/Ekodesignu. Dzięki możliwości udoskonalenia już istniejących technologii oraz wprowadzaniu coraz to nowszych tworzymy kotły na światowym poziomie, spełniając najwyższe kryteria wydajności oraz wszelakie wymagane normy ich bezpiecznego i ekologicznego użytkowania.

Jednym z najważniejszych celów, jakie wyznacza sobie nasza firma jest tworzenie produktów przyjaznych dla środowiska – posiadających atesty ekologiczne, które oprócz tego, że zapewniają naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz ciepło, kształtują świadomość ekologiczną. Naszym głównym zadaniem jest ciągłe udoskonalanie produktów w celu osiągnięcia pełnego zadowolenia klienta – dokładamy wszelkich starań, by kotły do ogrzewania co naszej produkcji spełniały najwyższe standardy pod względem jakości materiałów, z których powstały.

ZALETY KOTŁÓW C.O OSTRÓW WLKP.

Dlaczego warto
z Nami pracować

Bezpłatne doradztwo i konsultacje.

Produkcją kotłów zajmujemy się od 1998 r. Dostarczamy najlepsze kotły w okolicy Ostrowa Wlkp.

Najtańsze źródło ciepła dla Twojego domu.

Optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym. W pełni ekonomiczne rozwiązanie.

Ekologiczne i wydajne energetycznie piece.

Wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom. 5 lat gwarancji.

Tylko certyfikowane kotły 5 klasy.

Wszystkie nasze kotły posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012

INFOLINIA W OSTROWIE WLKP.

Kontakt z Naszym
specjalistą w Ostrowie Wlkp

telefon
62 741-92-67

Pn.: - Pt.: 7:00 - 17:00
Sb.: 8:00 - 11:00

Montaż kotłów wykonujemy
w całym regionie


• Kalisz • Ostrów Wlkp • Pleszew • Jarocin • Gizałki • Krotoszyn • Ostrzeszów
23kw.jpg
skam-eko-5-27-kw-5-klasa-ecodesign.jpg
kociol-klaster-5-p-12-kw-pellet-.jpg
kociol-klaster-5-23-kw-5-klasa-ecodesign
kociol-klaster-5-100-kw-5-klasa-ecodesig
kociol-klaster-5-150-kw-5-klasa-ecodesig

Kotły CO 5 klasy z podajnikiem - na ekogroszek i pellet

Kotły do ogrzewania centralnego, produkowane przez naszą firmę k. Ostrowa Wlkp. posiadają:

  • wysoką wydajność osiągana za pomocą wbudowanych w kotły co sterowników, pozwalających regulować procesy, które zachodzą wewnątrz urządzenia
  • maksymalną automatyzację procesów
  • możliwość optymalnego spalania podczas procesu grzewczego, dzięki czemu piece co naszej firmy są w pełni ekonomiczne
  • spełnienie restrykcyjnych, europejskich norm emisji spalin
  • pełną certyfikację
  • pięcioletnią gwarancję
  • stylowy design, pasujący do każdego wnętrza

Kotły CO Ostrów Wlkp.

Dzięki temu, że każdy kocioł co posiada wbudowany sterownik osiąga on wysoką sprawność cieplną przy jednoznacznym zachowaniu miłego dla oka, estetycznego designu. Wybierając naszą firmę mogą być Państwo pewni najwyższej jakości produktów i adekwatnych do nich cen. Wszystkie kotły do ogrzewania centralnego, produkowane przez nasze przedsiębiorstwo posiadają pięcioletnią gwarancję, a wyspecjalizowani fachowcy zapewniają profesjonalne doradztwo na każdym etapie zawierania transakcji – począwszy od wyboru spełniającego wszystkie warunki kotła co, poprzez odpowiednie jego przystosowanie do zainstalowania w wybranym miejscu, na obsłudze po sprzedażowej kończąc.

Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe "BIAŁEK" oferuje sprzedaż kotłów do ogrzewania centralnego w systemie ratalnym, z dostawą na terenie całego kraju. Wszystkie oferowane produkty – zarówno piece co, jak i akcesoria do kotłów dostępne są przez 24 godziny na dobę, tak, by nasi Klienci mogli mieć pewność realizacji zlecenia w jak najkrótszym czasie.

Każdy piec co wymaga solidnego serwisu, by móc cieszyć swą wydajnością każdego użytkownika przez jak najdłuższy czas. W tym celu umożliwiamy Państwu nabycie części wymiennych do kotłów co – w ofercie znajdą się między innymi sterowniki, podajniki, systemy kominowe oraz akcesoria eksploatacyjne. Oprócz popularnych kotłów do ogrzewania centralnego w ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo także kotły miałowe, działające w systemie całodobowym, piece na ekogroszek oraz kotły pelletowe, wyposażone w automatyczny podajnik paliwa.  Konstrukcje piecy tworzonych w naszej firmie odpowiadają europejskim normom emisji spalin, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by każdy klient, który dokonał zakupu produktu czuł się usatysfakcjonowany oraz zadowolony z dokonanego wyboru.