Zadzwoń

+48 604 237 194

Łącznie produktów: 17

Kotły na ekogroszek

Piec na ekogroszek z podajnikiem

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wysokowydajnym opałem, jakim jest ekogroszek, firma Kotły Białek przygotowała ofertę pieców grzewczych, zasilanych właśnie tym paliwem. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi obsługi kotła, użytkownik zyskuje bardzo wygodną formę ogrzewania swojego domu. Elektroniczny sterownik sam odpowiada za ilość podawanego opału dla utrzymania oczekiwanej przez domowników temperatury w pomieszczeniach. Cechą kotłów CO na ekogroszek jest bardzo pojemny zasobnik, bezawaryjny podajnik automatyczny oraz doskonałej klasy sterownik.

Co można zyskać, kupując w naszym sklepie kocioł na ekogroszek 5 klasy? W konkurencyjnej cenie zyskują Państwo nowe urządzenie, które będzie w dużym stopniu samowystarczalne. Wygoda i czystość w obsłudze pieca na ekogroszek są bardzo cenione przez klientów. Duży zasobnik uzupełniany jest zaledwie raz na 7 – 10 dni, oznacza to, że przy odpowiednich ustawieniach kotła CO, domownicy mogą cieszyć się komfortową temperaturą bez zaglądania do kotłowni nawet przez tydzień. Zasobniki skonstruowane są w taki sposób, aby uniemożliwić spalanie obiektów groźnych dla środowiska naturalnego, takich jak odpady komunalne.

Dlaczego kotły na ekogroszek kl 5

Nowoczesne, ekologiczne kotły 5 klasy na ekogroszek to urządzenia zautomatyzowane. Choć do ich stałej pracy potrzebne jest dostarczenie energii elektrycznej (podajnik oraz sterownik pieca grzewczego), to urządzenia te działają z dużą korzyścią dla środowiska. Wspomniany podajnik mechaniczny, istotny element kotła CO na ekogroszek, zapewnia oszczędne i optymalne dozowanie opału. To właśnie kontrolowane spalanie jest sposobem na ograniczenie emisji spalin do atmosfery i poprawę jakości środowiska naturalnego w naszym kraju. Firma Kotły Białek ceni te nadrzędne wartości, a dostępne w naszym sklepie produkty mają umożliwić zrównoważony rozwój i wspomóc działania proekologiczne.

Kotły na ekogroszek 5 klasy mogą osiągać bardzo niskie poziomy emisyjne dzięki odpowiedniej technologii spalania opału. Sterownik pieca grzewczego zapewnia pełną kontrolę procesu spalania. Dzięki zastosowaniu sterownika, do komory spalania dostarczane jest tylko tyle ekogroszku, aby utrzymać dogodną dla domowników temperaturę. Pomieszczenia nie są przegrzewane, jak w przypadku starych kotłów zasypowych. Kolejną zaletą pieców 5 klasy na ekogroszek jest bardzo wysoka sprawność spalania, bliska całkowitemu. Produkuje się wówczas możliwie najmniejszą ilość popiołów oraz generuje ciepło najefektywniej (spalając oszczędnie). Prezentowane w naszym sklepie internetowym produkty przynoszą klientom długofalowe oszczędności.

Ekologiczny Piec na ekogroszek 5 klasy

Dlaczego warto zainwestować w kocioł CO na ekogroszek? Opał ten jest niczym innym, jak oczyszczonym węglem o standaryzowanej granulacji. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi: ma wysoką kaloryczność i generuje niewiele popiołów. Użytkownik kotła grzewczego na ekogroszek może liczyć na ekonomiczną i bezpieczną dla środowiska formę ogrzewania. Wystarczy uzupełnić zasobnik, aby kocioł CO pracował nieprzerwanie przez wiele dni, bez konieczności zaglądania do kotłowni.

Firma Kotły Białek przez lata dopracowuje projekty swoich urządzeń grzewczych, stale polepszając ich parametry, tak by sprostały wciąż rosnącym wymaganiom środowiskowym i jakościowym, stawianym przez polskie i europejskie prawo. Kotły CO na ekogroszek naszej produkcji mają bardzo wysoką sprawność cieplną, prostą i bezawaryjną konstrukcję i duży zakres mocy grzewczej. Jeśli nie jesteś pewien jaki kocioł na ekogroszek kupić – skontaktuj się z nami, pomożemy w najlepszym wyborze!