Zadzwoń

+48 604 237 194

Piece i Kotły CO Kalisz. 5 klasy na ekogroszek i pellet - Białek

Piece i Kotły CO Kalisz
5 klasy na ekogroszek i pellet

Firma Ślusarstwo Produkcyjno - Usługowe "BIAŁEK" to producent wysokiej jakości kotłów 5 klasy do centralnego ogrzewania oraz akcesoriów do nich. Sukces naszych produktów opieramy na trzydziestoletnim doświadczeniu w branży, które pozwoliło nam na testowanie i ciągłe udoskonalenie kotłów co w trosce o ich najwyższą jakość i wydajność.

Wszystkie nasze kotły  posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012 oraz Ekoprojektu / Ekodesignu. Udoskonalając proces powstania i wprowadzając coraz to nowsze technologie produkujemy kotły 5  klasy na światowym poziomie pod względem wydajności i jakości, spełniając wszystkie wymagane normy.

Nasze przedsiębiorstwo tworzy produkty przyjazne dla środowiska – posiadamy atesty ekologiczne, zapewniając klientom nie tylko poczucie ciepła i bezpieczeństwa ale i kształtując świadomość dbania o środowisko naturalne. Celem naszej pracy jest pełne zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by kotły do ogrzewania centralnego przez nas produkowane spełniały najwyższe standardy – zarówno, jeśli chodzi o jakość materiałów, z których zostały wykonane, przez proces obsługi, na wydajności płynącej z ich efektywnej pracy kończąc.

ZALETY KOTŁÓW C.O KALISZ

Dlaczego warto
z Nami pracować

Bezpłatne doradztwo i konsultacje.

Produkcją kotłów zajmujemy się od 1998 r. Dostarczamy najlepsze kotły w okolicy Kalisza.

Najtańsze źródło ciepła dla Twojego domu.

Optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym. W pełni ekonomiczne rozwiązanie.

Ekologiczne i wydajne energetycznie piece.

Wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom. 5 lat gwarancji.

Tylko certyfikowane kotły 5 klasy.

Wszystkie nasze kotły  posiadają certyfikat 5 klasy według normy PN EN 303-5:2012

INFOLINIA W KALISZU

Kontakt z Naszym
specjalistą w Kaliszu

telefon
62 741-92-67

Pn.: - Pt.: 7:00 - 17:00
Sb.: 8:00 - 11:00

Montaż kotłów wykonujemy
w całym regionie


• Kalisz • Ostrów Wlkp • Pleszew • Jarocin • Gizałki • Krotoszyn • Ostrzeszów
23kw.jpg
skam-eko-5-27-kw-5-klasa-ecodesign.jpg
kociol-klaster-5-p-12-kw-pellet-.jpg
kociol-klaster-5-23-kw-5-klasa-ecodesign
kociol-klaster-5-100-kw-5-klasa-ecodesig
kociol-klaster-5-150-kw-5-klasa-ecodesig

Kotły CO 5 klasy z podajnikiem - na ekogroszek i pellet

Jakie są zalety kotłów co 5 klasy, produkowanych przez naszą firmę?

  • wysoka sprawność cieplna dzięki wbudowanym sterownikom, pozwalającym na regulację procesów zachodzących wewnątrz kotła oraz automatyzację urządzenia
  • optymalne wykorzystanie opału w procesie grzewczym, co sprawia, że piece do ogrzewania centralnego są w pełni ekonomiczne
  • zachowanie restrykcyjnych, europejskich norm emisji spalin oraz pełna certyfikacja każdego produktu
  • niska awaryjność urządzeń – na kotły co obowiązuje pięcioletnia gwarancja
  • estetyczny design, pasujący do każdego wnętrza

Kotły CO Kalisz

Każdy kocioł co, który produkujemy osiąga wysoką sprawność cieplną, posiadając wbudowany sterownik, a także przyjemny, estetyczny design. Oferujemy najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach oraz fachowe doradztwo techniczne. Nasi fachowcy zapewniają doradztwo na każdym etapie zawierania transakcji – poprzez wybór odpowiedniego kotła co, po dostosowanie kotła do instalacji i obsługę po sprzedażową. Na wszystkie kotły co, zakupione w naszej firmie zyskują Państwo aż 5 lat gwarancji.

Oferujemy sprzedaż produktów w systemie ratalnym z dostawą na terenie całego kraju. Nasi Klienci mogą być pewni realizacji zlecenia w jak najkrótszym czasie, a wszystkie oferowane produkty ch są dostępne 24 godziny na dobę. Jak powszechnie wiadomo wszystkie piece do centralnego ogrzewania wymagają solidnego serwisu, by móc cieszyć właściciela swą żywotnością przez długi okres czasu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom serwisowym naszych klientów oferujemy Państwu szeroki wybór części wymiennych do kotłów co – między innymi sterowników, podajników, systemów kominowych oraz akcesoriów eksploatacyjnych. Oprócz pieców spełniających rygorystyczne kryteria w zakresie emisji co w ofercie Firmy Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe "BIAŁEK" znajdziecie Państwo kotły miałowe działające w systemie całodobowym, piece na ekogroszek z automatycznym podajnikiem podajnikiem paliwa, a także kotły pelletowe. Nasi pracownicy dokładają starań, by konstrukcje piecy odpowiadały europejskim normom emisji spalin ale i dbają o customex experience, czyli doświadczenie klienta płynące z zakupu. Dzięki temu Kotły Białek to znana i ceniona firma, dla której najlepszą rekomendacją jest pełne zadowolenie klienta.