604 237 194

masz
pytania?

www.CentrumBlasku.pl - kosmetyki samochodowe
6666
Kotły Białek

Aktualnie przeglądasz:

Strona główna » Kotły CO – Sklep internetowy firmy BIAŁEK

Kotły CO – Sklep internetowy firmy BIAŁEK

Kotły węglowe grzewcze sklep internetowy

Stawiając na nowoczesność oraz podążając za aktualnymi trendami, udostępniamy Państwu funkcjonalny i bezpieczny w zakupach sklep internetowy. Poprzez systematycznie doskonalenie procesów produkcyjnych, dostarczamy dziś do Państwa domów pewny, sprawdzone oraz przyjazny środowisku produkty. Produkowane przez Nas piece oraz kotły CO, wypracowały sobie opinię solidnych i jednocześnie niezawodnych. Nasz sklep online oferuje Państwu kotły CO o mocach od 6 kW do 500 kW, które znajdują zastosowanie zarówno w osiedlowych blokach, kamienicach, domach jednorodzinnych, czy też w budynkach usługowych lub przemysłowych.

Nasz sklep internetowy, dostarczy Państwu wszelkich niezbędnych informacji nt. kotłów oraz pozostałego asotyment. Kładziemy wysoki nacisk na profesjonalną oraz rzetelną obsługę każdego Klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasza oferta zawiera bogatą ofertę na kotły grzewcze. Proponujemy kotły miałowe, uniwersalne oraz z podajnikiem. Tworząc kompleksową ofertę zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów do kotłów CO oraz piecokuchni.

Na wszystkie kotły CO zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nasz sklep online jest w pełni dostosowany do szybkich i wygodnych zakupów. Znajdziesz u nas produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, jednocześnie przy bardzo szybkim czasie realizacji zamówienia. Co więcej dajemy Państwu możliwość zakupu w systemie ratalnym!

Kotły CO Sklep internetowy „BIAŁEK”, zapraszamy do zakupów.

Promowane produkty

piecokuchnia w obudowie - biała

Piecokuchnia 8kW W OBUDOWIE

Orientacyjna powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń do 55m2

Promocja
Cena: 1550 PLN, Teraz tylko: 1450 PLN Pełny opis
7

Kocioł uniwersalny z podajnikiem 17KW

Przeznaczenie kotłów typu SKAM-EKO-P Orientacyjna powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń od 90m2 do 140m2 Kotły typu SKAM-EKO-P są to wysokojakościowe kotły wyposażone w podajnik ślimakowy stalowy lub żeliwny z dodatkowym rusztem żeliwnym bądź wodny (tzw. ruszt awaryjny). Automatyczny Zespół Podawania Paliwa wraz ze zbiornikiem opału, wentylatorem oraz regulatorem mikroprocesorowym, tworzy system magazynowania, automatycznego podawania opału do palnika oraz prowadzi […]

Promocja
Cena: 5850 PLN, Teraz tylko: 5400 PLN Pełny opis
2

Kocioł uniwersalny z podajnikiem 12KW

Orientacyjna powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń do 80m2 Przeznaczenie kotłów typu SKAM-EKO-P Kotły typu SKAM-EKO-P są to wysokojakościowe kotły wyposażone w podajnik ślimakowy stalowy lub żeliwny z dodatkowym rusztem żeliwnym bądź wodny (tzw. ruszt awaryjny). Automatyczny Zespół Podawania Paliwa wraz ze zbiornikiem opału, wentylatorem oraz regulatorem mikroprocesorowym, tworzy system magazynowania, automatycznego podawania opału do palnika oraz prowadzi jak najbardziej […]

Promocja
Cena: 5250 PLN, Teraz tylko: 4900 PLN Pełny opis
14

Kocioł uniwersalny 8-10 kW z nadmuchem

Orientacyjna powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń do 80m2

Promocja
Cena: 2050 PLN, Teraz tylko: 1900 PLN Pełny opis